• Joint venture z Alliance Automotive Group
  Lipiec 2017

  GROUPAUTO Polska (GAP) oraz Alliance Automotive Group (AAG) z przyjemnością informują o nabyciu przez AAG 51,3% udziałów w GAP. Umowa podlega zatwierdzeniu przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, co powinno nastąpić w ciągu najbliższych 2 miesięcy.

  - Cieszymy się z rozpoczęcia nowego rozdziału w rozwoju naszej Grupy. To nasz pierwszy krok do wejścia na liczący się i wzrastający rynek w Polsce, z ekscytującą perspektywą przeszczepienia  tego, co udało się nam  już zbudować na  rynkach w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.  Szczególnie cieszy nas możliwość partnerskiej współpracy z dotychczasowymi udziałowcami GAP oraz z prowadzonym przez Mariusza Dankowskiego i Luizę Kamińską utalentowanym zespołem zarządzającym  tej organizacji – stwierdził Jean-Jacques Lafont, Prezes Alliance Automotive Group.

  Mariusz Dankowski powiedział:  „Udziałowcy i zarząd GAP z dużym zadowoleniem witają wejście AAG do naszej Grupy. To naturalna ewolucja w relacjach pomiędzy GAP i AAG, które rozwijały się przez wiele lat w ramach rodziny Groupauto International. Dostrzegamy wiele możliwości związanych  ze skalą działania i dynamiką rozwoju  AAG, by umocnić i rozszerzyć naszą obecność na polskim rynku”.


  GROUPAUTO Polska (GAP) and Alliance Automotive Group (AAG) are pleased to announce that AAG has entered into an agreement to acquire a 51.3% controlling shareholding in GAP.  The agreement is subject to the approval of the Polish Competition Authority.  It is expected that this approval will be received within the next two months.

  Jean-Jacques Lafont, the CEO of AAG said: “We are delighted to open this new page in the development of our Group.  This is the first step in our entry into the large and growing Polish market with exciting opportunities to replicate what we have done in our existing markets in the United Kingdom, Germany and France.  We are particularly happy to be partnering with the historical shareholders of GAP as well as their talented management team led by Mariusz Dankowski and Luiza Kaminska.”

  Mariusz Dankowski said: “The shareholders and management of GAP are extremely pleased to bring AAG into our Group. This is a natural progression of a relationship that GAP and AAG have developed over many years within the Groupauto International family and we see many opportunities to benefit from AAG’s size and dynamic growth to develop and strengthen our position in the Polish market.”

   

  Więcej informacji / For further information:

  GROUPAUTO Polska
  Mariusz Dankowski
  mariusz.dankowski@gaupolska.pl
  +48662075027

  Alliance Automotive Group
  Virginie Chedal-Bornu
  vchedalbornu@allianceautomotive.eu
  +44 20 3006 8365

 • Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"
  Kwiecień 2017

  21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział  ponad 300 uczestników.  Wydarzenie rozpoczęły  prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

 • Konferencja TopTruck
  Kwiecień 2017

  Zapraszamy właścicieli lub osoby zarządzające serwsiem TopTruck do wzięcia udziału w Konferencji "Kierunki rozwoju motoryzacji", która odbędzie się 21 kwietnia  2017r. w Toruniu.

  Szczegółowych informacji udziela  koordynator sieci TopTruck.

   

 • Konferencja EuroWarsztat
  Kwiecień 2017

  Zapraszamy właścicieli lub osoby zarządzające EuroWarsztatem do wzięcia udziału w Konferencji "Kierunki rozwoju motoryzacji", która odbędzie się 21 kwietnia 2017r. w Toruniu.

  Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy sieci EuroWarsztat.

   

 • Życzenia
  Grudzień 2016

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

  wielu szczęśliwych i ciepłych chwil, wielu sukcesów

  oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017

  życzy

  Zespół Groupauto Polska

   

 • Konferencja sieci TOP TRUCK
  Grudzień 2016

  25-26 listopada 2016r. odbyła się pierwsza w Polsce Konferencja sieci TOP TRUCK. W wydarzeniu wzięło udział 30 uczestników z całej Polski. Wśród zaproszonych znaleźli się  przedstawiciele pierwszych Top Trucków, kandydaci do sieci oraz przedstawiciele środowiska transportowego. Spotkanie miało na celu pogłębienie wiedzy z zakresu rozwoju sieci TOPTRUCK koncentrując się na trzech głównych blokach tematycznych obejmujących uwarunkowania związane z: procesem TWORZENIA SIECI, znaczenia LOGO I MARKI w kreowaniu wizerunku firmy oraz KONTROLI organów państwowych w serwisie pojazdów ciężarowych. Konferencja poruszyła szeroki wachlarz tematów wiążących się z prowadzeniem usług w warsztatach pojazdów ciężarowych, a także ukazała dalszą konieczność zacieśniania współpracy osób i instytucji zajmujących się tymi zagadnieniami.

  Z końcem roku 2016 sieć TopTruck w Polsce tworzy pięć warsztatów ciężarowych. Zapraszamy do współpracy serwisy zainteresowane rozwojem w ramach międzynarodowej sieci samochodów ciężarowych: www.top-truck.pl