• Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"
  Kwiecień 2017

  21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział  ponad 300 uczestników.  Wydarzenie rozpoczęły  prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

 • Konferencja TopTruck
  Kwiecień 2017

  Zapraszamy właścicieli lub osoby zarządzające serwsiem TopTruck do wzięcia udziału w Konferencji "Kierunki rozwoju motoryzacji", która odbędzie się 21 kwietnia  2017r. w Toruniu.

  Szczegółowych informacji udziela  koordynator sieci TopTruck.

   

 • Konferencja EuroWarsztat
  Kwiecień 2017

  Zapraszamy właścicieli lub osoby zarządzające EuroWarsztatem do wzięcia udziału w Konferencji "Kierunki rozwoju motoryzacji", która odbędzie się 21 kwietnia 2017r. w Toruniu.

  Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy sieci EuroWarsztat.

   

 • Życzenia
  Grudzień 2016

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

  wielu szczęśliwych i ciepłych chwil, wielu sukcesów

  oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017

  życzy

  Zespół Groupauto Polska

   

 • Konferencja sieci TOP TRUCK
  Grudzień 2016

  25-26 listopada 2016r. odbyła się pierwsza w Polsce Konferencja sieci TOP TRUCK. W wydarzeniu wzięło udział 30 uczestników z całej Polski. Wśród zaproszonych znaleźli się  przedstawiciele pierwszych Top Trucków, kandydaci do sieci oraz przedstawiciele środowiska transportowego. Spotkanie miało na celu pogłębienie wiedzy z zakresu rozwoju sieci TOPTRUCK koncentrując się na trzech głównych blokach tematycznych obejmujących uwarunkowania związane z: procesem TWORZENIA SIECI, znaczenia LOGO I MARKI w kreowaniu wizerunku firmy oraz KONTROLI organów państwowych w serwisie pojazdów ciężarowych. Konferencja poruszyła szeroki wachlarz tematów wiążących się z prowadzeniem usług w warsztatach pojazdów ciężarowych, a także ukazała dalszą konieczność zacieśniania współpracy osób i instytucji zajmujących się tymi zagadnieniami.

  Z końcem roku 2016 sieć TopTruck w Polsce tworzy pięć warsztatów ciężarowych. Zapraszamy do współpracy serwisy zainteresowane rozwojem w ramach międzynarodowej sieci samochodów ciężarowych: www.top-truck.pl

 • Konferencja EuroWarsztat
  Grudzień 2016

  W ostatni weekend listopada w Konferencji zorganizowanej dla właścicieli i osób zarządzających EuroWarsztatem wzięło udział 270 uczestników. Podczas dwudniowego spotkania omówiono ważne kwestie mające bezpośredni wpływ na rozwój EuroWarsztatów. Dokładnie przeanalizowano znaczenia wizerunku, czyli jaki wpływ na postrzeganie warsztatu przez klienta ma pierwsze ważnienie. Profesjonalna kadra jest także wizytówką każdego serwisu dlatego jedno ze szkoleń poruszało temat efektywnej rekrutacji pracownika. Ostatni temat dotyczył zmian w przepisach w obsłudze klimatyzacji ale tym razem uwagę skupiono na aspektach prawnych związanych z poprawnym prowadzeniem dokumentacji.

  W trakcie Konferencji nie zabrakło chwili na kuluarowe dyskusje, wymianę doświadczeń a okazją do tego była uroczysta kolacja w stylu antycznym.